LEED Gold sertifikası

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer

Hakkımızda

Bursa'nın yeni vazgeçilmezi

44 yıl önce Bursa'da temelleri atılan Özdilek Holding, bugün hizmet verdiği birçok alışveriş merkezi, hipermarket, ev tekstili mağazası ve departman mağazalarıyla, Bursalılar'ın vazgeçilmez markası olarak konumlanıyor. Özdilek Holding'in son yatırımı olan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, şehrin değerine değer katan bir proje olarak hayata geçiyor. 

Bursa'nın en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi Nilüfer, iş ve yaşam merkezleriyle şehrin modern yüzünü yansıtıyor; burada yaşam hiç durmuyor, ulaşım kolaylığı ve modern mimarisiyle her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. 

İşte, tam da bu noktada konumlanan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, yüzbinlerce kişiye ulaşıyor. Mimarisi, özel ayrıcalıkları ve mağaza çeşitliliğinin yanında ulaşımda sağlanan rahatlık, merkezi konum; yeme içme alanları, sinema ve eğlence merkezi  ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’i, Bursalılar'ın yeni vazgeçilmezi haline getiriyor.

7.5 milyon ziyaretçi

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer; Bursa'nın en önemli noktaları, FSM Bulvarı, Özlüce, Altınşehir, Ata Bulvarı, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Beşevler, Görükle, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Beşevler Organize Sanayi Bölgesi ve Uludağ Üniversitesi’ne olan yakınlığıyla, yıl içinde yaklaşık 7.5 milyon ziyaretçi potansiyeli oluşturmayı hedefliyor.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’e özel araç ya da toplu taşımayla ulaşmak çok kolay.