5 Kişiye Özdilek Trendy Battaniye Hediye !

1.ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Instagram (@ozdilekparkbursanilufer) hesabında yer alan 5 kişiye Özdilek Trendy Battaniye hediyeli yarışma 25 Ocak Pazartesi günü başlayıp 1 Şubat Pazartesi günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 2 Şubat Salı günü, gün içerisinde açıklanacaktır.

Yarışma süresi ÖzdilekPark Bursa Nilüfer tarafından uzatılabilir. Kazananlar, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 2 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 5 kişiye Özdilek Trendy Battaniye hediye edilecektir, kazananlar ÖzdilekPark Bursa Nilüfer tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. ÖzdilekPark Bursa Nilüfer yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla ÖzdilekPark Bursa Nilüfer ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden ÖzdilekPark Bursa Nilüfer hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı ÖzdilekPark Bursa Nilüfer sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer sorumlu tutulamaz.

12. ÖzdilekPark Bursa Nilüfer bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.