3 Kişiye 250 TL Değerinde Sarar Hediye Kartı !

1.ÖzdilekPark Bursa Instagram (@ozdilekparkbursanilufer) hesabında yer alan 3 kişiye 250 TL değerinde Sarar hediye kartı yarışması 16 Haziran Çarşamba günü başlayıp 20 Haziran Pazar günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 21 Haziran Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi ÖzdilekPark Bursa tarafından uzatılabilir. Kazananlar, ÖzdilekPark Bursa Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar ÖzdilekPark Bursa Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 1 arkadaşını etiketleyen ve postu beğenenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye 250 TL değerinde hediye kartı hediye edilecektir, kazananlar ÖzdilekPark Bursa tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan ÖzdilekPark Bursa sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. ÖzdilekPark Bursa yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla ÖzdilekPark Bursa ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden ÖzdilekPark Bursa hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı ÖzdilekPark Bursa sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan ÖzdilekPark Bursa sorumlu tutulamaz.

12. ÖzdilekPark Bursa bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.